14 tums barncykel
Den har en lätt design, justerbar höjd och hållbara material, vilket säkerställer en bekväm, anpassningsbar och långvarig åktur. Cykelns livfulla färger och design syftar till att inspirera barns kreativitet och självuttryck, främja motorisk utveckling, självständighet och social interaktion genom delade körupplevelser.
produkt introduktion
| Gaffelmaterial | Stål |
| Kugghjul | 7/14 hastighet enkelfart |
| Hjulstorlek | 12"/14"/16"/18" |
| Rammaterial | Stål |
| Bromssystem | Skivbroms |
| Andra attribut | |
| Fälgmaterial | Stål |
| Träningshjul | Ja |
| Ramtyp | Hård ram (icke-bakdämpare) |
| Ursprungsort | Hebei, Kina |
| Varumärke | DAODEBAO DAODEBAO |
| Modellnummer | XAM-XRK |
| Gaffelupphängning | INGA |
| Bruttovikt | 10 kg |
| Nettovikt | 9 kg |
| Pedaltyp | Vanlig pedal |
| Längd (m) | 1 |
| Lastkapacitet | 120 kg |
| Produktnamn | barncykel/barncykel/barncykel |
| Färg | Röd/blå/vit/svart/gul |
| Broms | Skivbroms/ V-broms/vajerbroms |
| Ram | kolstål/aluminiumlegering |
| Storlek | 12"/14"/16"/18" cykel |
| Trötta | Kenda Kenda |
| Logotyp | OEM Made.welcome anpassad logotyp |
| Hastighet | 7/21/24/27-hastighet sigle hastighet |
| Certifikat | CE-certifikat |
| Nyckelord | barncykel/barncykel/babycykel |
| Paketering och leverans | |
| Förpackningsdetaljer | PE-skum, plastpåse, sedan korrugerad tecknad förpackning väl för varje bit av mtb barncykel skivbroms 20 18 tum barncykel mtb för 10 till 15 år gammal barncykel import av cyklar från Kina cykel |
| Hamn | Tianjin, mtb barncykel skivbroms 20 18 tum barncykel mtb för 10 till 15 år gammal barncykel import cyklar från kina cycl |
| Försörjningsförmåga | 20 000 stycken/stycken per månad |


【Bredare dämpade däck】 Bredare däck gör landningsytan större och styr smidigare. Även om hastigheten är mycket hög är barncykeln inte lätt att halka, så barnets säkerhet är säkrare!


【Säker bromsning】 Den snabba bromsningen av cykeln gör ditt barns körprocess säkrare och familjen mer tillfredsställande.

Populära Taggar: 14 tums barncykel, Kina 14 tums barncykeltillverkare, leverantörer, fabrik, fender för barns tvåhjuling, reflekterande väst för barns tvåhjuling, regnrock för barncykeln, Cykelshorts för barns tvåhjuling, Styrgrepp för barncykeln, lerguard för barncykel
Ett par: 12 tums cykel för barn
Nästa: 14 tums barncykel för pojkar
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar



